To content (skip navigation)

Praca

Praca dla muzyków!
W związku z dynamicznym rozwojem szkoły, aktualnie poszukujemy nauczyciela gry na fortepianie / keyboardzie (praca 2 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych)
Jesteś osobą dynamiczną, kreatywną, zawsze chciałeś uczyć? Chciałbyś poznać nowoczesne programy nauczania grupowego? Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?
Szkoły Muzyczne YAMAHA to międzynarodowy system nauczania, który w 44 krajach na świecie kształci ponad 1 milion uczniów! W Polsce także zyskał dużą popularność. Dzięki doskonale opracowanym materiałom dydaktycznym, kształceniu i doskonaleniu kadry nauczycielskiej sieć Szkół Muzycznych YAMAHA obejmuje obecnie ponad 120 placówek w całej Polsce.

Co oferujemy?

  • Pracę w solidnej, dynamicznie rozwijającej się Szkole Muzycznej YAMAHA w Wejherowie i Rumi;

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia organizowane przez Yamaha Europa GmBh;

  • Pracę na najnowszych instrumentach firmy YAMAHA;

  • Pełne wsparcie metodyczne (podręczniki nauczania, Płyty CD), szkolenia wewnętrzne;

  • Dobre, terminowo wypłacane wynagrodzenie. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Czego oczekujemy?

  • Umiejętność gry na fortepianie na poziomie co najmniej matury muzycznej;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Talent do przekazywania wiedzy oraz podejście do dzieci;

  • Gotowość prowadzenia zajęć grupowych;

  • Pozytywne nastawienie do życia, pracy i ludzi.

Kontakt

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: wejherowo@yamahaszkola.pl

Więcej informacji: 664-17-17-35

YAMAHA Szkoła Muzyczna w Wejherowie zatrudni osobę na stanowisko asystenta administracyjnego - pracownika biura oraz działu pierwszego kontaktu z klientem.

Oczekiwania względem kandydatów:

- dobra obsługa komputera oraz pakietu office
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- dokładność oraz punktualność
- umiejętności pracy w zespole
- pozytywne nastawienie do życia oraz pracy
- wykształcenie min. średnie

Mile widziane prawo jazdy oraz podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zakres obowiązków:
- prowadzenie biura firmy
- obsługa wszystkich klientów firmy
- praca przy organizacji imprez organizowanych przez firmę - koncerty, półkolonie, obozy oraz wszystkie pozostałe wydarzenia
- nadzór nad funkcjonowaniem poszczególnych działów firmy

Oferujemy:
- pracę na 1/2 lub 3/4 etatu w renomowanej firmie będącej na rynku od ponad 11 lat
- pracę w godzinach popołudniowych
- udział w szkoleniach organizowanych wewnątrz firmy
- możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV oraz LM na adres mailowy – wejherowo@yamahaszkola.pl

Wybrani kandydaci poinformowani zostaną o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną drogą telefoniczną.