To content (skip navigation)

Obóz muzyczny

Serdecznie zapraszamy do udziału w niezwykłym Obozie Muzycznym organizowanym przez Szkołę Muzyczną YAMAHA w Wejherowie przy współpracy z Biurem Turystycznym Czerwiński Travel.

MIEJSCOWOŚĆ:MUSIC CAMP odbędzie się w uzdrowisku Rabka Zdrój - miejscowości położonej w Beskidach Zachodnich, u podnóża Gorców, na  wysokości  około 500 - 560 m n.p.m. Uczestnicy będą zakwaterowani w spokojnej, malowniczej okolicy blisko szlaków turystycznych, lasu i górskiego potoku – środowisku, które idealnie sprzyja rozwojowi talentów, a także zapewnia komfortowy wypoczynek w ciszy i na łonie natury.

ZAKWATEROWANIE:DW MARZENA dysponuje miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4,5 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki (WC, prysznic) oraz wyposażone są w TV i bezprzewodowy dostęp do Internetu (Wi-Fi).Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://www.dwmarzena.pl/

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW:duży, zielony teren, na którym zlokalizowane są: boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki. Dla najmłodszych przygotowany został plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalniami, huśtawkami i trampoliną, a obszerny ogród z alejkami spacerowymi zachęca do przechadzek i spacerów na łonie natury. Do dyspozycji uczestników jest: sala do ping-ponga z dwoma stołami do gry, sala bilardowej oraz sala dyskotekowa ze sprzętem nagłaśniającym. W ośrodku znajdują się również dodatkowe sale, które posłużą grupom do zorganizowania zajęć dodatkowych.

WYŻYWIENIE:4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT:klimatyzowany autokar

W CENĘ WLICZONOzakwaterowanie, wyżywienie, transport, opiekę kadry pedagogicznej i muzycznej, program obozu, wstępy, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.

WIEK UCZESTNIKÓW - przed przyjazdem do ośrodka nastąpi podział uczestników na dwie grupy wiekowe:

• Grupa Dziecięca – dzieci w wieku od 7 do 11 lat *

• Grupa Młodzieżowa – młodzież w wieku od 12 do 18 lat *

TERMIN i CENA:

5-14.08.2019

1639,00 zł

przy zapisie do 31.01.2019

oraz dla rodzeństw

1679,00 zł

CAMP UCZESTNICY – podzieleni na 3 grupy będą próbowali swoich sił zarówno na keyboardzie, gitarze klasycznej oraz wokalu. Przewidujemy również zajęcia z perkusji, warsztaty chóralne, aktorskie oraz granie w zespołach. Ponadto wszystkie dzieci dowiedzą się jak zachowywać się na scenie, poznają podstawy technik makijażu.

BARDZO BOGATY PROGRAM W 4 ODSŁONACH

STREFA MUZYCZNA

Zajęcia Wokalne m.in.: *

• będziemy pracować nad emisją głosu i dykcją,

• będziemy śpiewać, śpiewać, śpiewać i śpiewać,

• sami stworzymy utwór (naszą piosenkę, którą zaprezentujemy na koniec)

• dowiemy się jak pracować w zespole,

• poznamy tajniki pracy na scenie z mikrofonem,

• dowiemy się jak „wyjść z twarzą” z „wpadki”,

• zbudujemy swój niezbędnik, czyli nauczymy się jak działa aparat głosu i jak należy o niego dbać.

Zajęcia Instrumentalne m.in.: *

• będziemy pracować z keyboard-em/ gitarą / fletem / perkusją,

• sami zrobimy aranżację do napisanego przez nas tekstu !!!

• poznamy tajniki ruchu scenicznego czyli popracujemy na scenie z mikrofonem,

• trochę twórczo poimprowizujemy

• poznamy szeroki repertuar muzyczny

• zbudujemy swój niezbędnik, czyli nauczymy się jak przygotować

instrument do gry i o niego dbać,

• poznamy historię styli i gatunków muzycznych.

STREFA TWÓRCZA

• Nie tylko słowa” - podczas zajęć z aktorstwa dowiemy się, jak być wiarygodnym na scenie, popracujemy nad plastycznością ciała oraz poznamy podstawowe zadania aktorskie,

• wizerunek sceniczny – nauczymy się podstawy ruchu oraz orientacji w przestrzeni scenicznej, czyli czego nie robić na scenie i jak wypaść genialnie,

• TREMA – poznamy tajniki radzenia sobie z nią,

• Makeup sceniczny i podstawy charakteryzacji - techniki i triki makijażowe .

STREFA RABKA

• Wybierzemy się do RABKOLANDU – dostęp do atrakcji no limit! - Zwiedzimy największy w Małopolsce Park Rozrywki. Będziemy się bawić m.in. w Disco Boat, w Pałacu Wampirów, Retro Car i innych,

• poznamy przepiękny rejon Rabki dzięki pieszym wycieczkom - w zależności od kondycji uczestników zaproponujemy następujące wyjścia na wycieczki piesze:

• Rabka – Bania (617 m.n.p.m.),

• Rabka – Maciejowa (852 m.n.p.m.)

STREFA CHILL & PARTY

• tego przegapić nie można !!! Terma Bania- karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, kręta Anakonda, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia Turbo. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla nas przez 2 godziny w nowoczesnym aquaparku Terma Bania,

• Wyprawimy się na Luboń Wielki (1022 m.n.p.m) - wyprawa żółtym szlakiem ze wspinaczką po naturalnych gołoborzach – Percią Borkowskiego lub łatwiejszym w zależności od wieku i kondycji. Na szczycie rozpalimy ognisko i oczywiście upieczemy kiełbaski,

• Off Road 4x4 !!! - weźmiemy udział w ekscytującej jeździe samochodami terenowymi w ciężkim terenie - błoto, strome podjazdy, zapierające dech w piersiach zjazdy, to tylko przedsmak wielkiej przygody,

• nie obejdziemy się bez karaoke i quizów muzycznych,

• wybierzemy Voice of Rabka & Mam Talent,

• czekają na nas wieczorne seanse filmowe oraz dyskoteki.

WIELKI FINAŁ

Na zakończenie CAMPU zagramy KONCERT FINAŁOWY .

Będzie to nasze muzyczne podsumowanie warsztatów.

*Zastrzegamy możliwość wprowadzenia zmian programowych w zależności od wieku dzieci. Uczestnicy podzieleni będą na 3 grupy zgodnie ze swoim wiekiem, możliwościami i zainteresowaniami.