Świąteczny Koncert Charytatywny w Wejherowie

Dnia 21.12.2019 w Kościele pw. NMP Królowej Polski w Wejherowie odbył się nasz coroczny koncert, tym razem jednak był to koncert niezwykły, bo charytatywny! To był absolutnie czas CUDÓW! Zebraliśmy 6000 zł na rehabilitację Tomasza Nowaka - poszkodowanego w wypadku samochodowym, ale to wcale nie koniec, bo część przedmiotów trafi na aukcje w internecie!
Wystąpiło ponad 130 uczniów naszej placówki w Wejherowie oraz wszyscy nauczyciele! Zabrzmiały koledy, pastorałki i piosenki o tematyce świąteczno-zimowej. Było to ogromne przedsięwzięcie, którego nie udałoby się przeprowadzić bez pomocy i zaangażowania wielu osób, którym serdecznie dziękujemy!

Przede wszystkim dziękujemy całemu zespołowi Szkoły Muzycznej YAMAHA w Wejherowie: p.Marcie Bagniewskiej, p. Katarzynie Gościewskiej, p. Mateuszowi Bliskowskiemu, p. Esterze Wiaduch, p. Wiesławie Szypelt, p. Piotrowi Górze, p. Mariuszowi Czajka - za zaangażowanie, rzetelne przygotowanie uczniów, za wspaniałe wykonania, a wcześniej czas poświęcony na próby!
Dziękujemy serdecznie za wszystkie dary na aukcje i kiermasz! Pierwszym darczyńcą był p. Tomasz Hirsz - znany w Wejherowie sportowiec, u nas szlifujący grę na gitarze.

Otrzymaliśmy również znakomite dary od osób niezwiązanych na co dzień z naszą placówką:

Urząd Miasta Wejherowa i Zastępca Prezydenta p. Arkadiusz Kraszkiewicz

WKS Gryf Wejherowo i p. Rafał Szlas,

Weronika Korthals i ZoZi

p. dr Tomasz Fopke,

sklep Kraina Czarów i p. Karolina Haska

Szczególnie dziękujemy księdzu proboszczowi Piotrowi Żyndzie, który bez wahania zgodził się na organizację koncertu w kościele NMP Królowej Polski oraz p. Wiesławowi Tyszerowi, który pomagał w kwestiach organizacyjnych!

Tak duże przedsięwzięcie wymagało odpowiedniego nagłośnienia! Dziękujemy akustykom - p. Michałowi Pracel (DJ Mitch) oraz p. Dawidowi Janczakowi z firmy ESS-Audio! Dziękujemy również Rafałowi Czechowi z firmy A&R za wsparcie wypożyczeniem sprzętu!
Dziękujemy wszystkim WOLONTARIUSZOM za dopilnowanie akcji już od godziny 13!
Dziękujemy Twojej Telewizji Morskiej za przybycie na nasz koncert :)
Dziękujemy portalowi nadmorski24.pl za artykuł zapraszajacy na koncert i relację z koncertu!
Dziękuję p. Annie Kuczmarskiej - za udostępnienie wydarzenia na stronach Pulsu Wejherowa.
O piękne, kimatyczne zdjęcia zadbały p. Patrycja Kruk i p. Emilia Roda, a p. Marcin Sulborski nagrał materiał filmowy - bardzo dziękujemy!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom udanych, wzruszających występów!

Dziękujemy również wszystkim, którzy wsparli zbiórkę charytatwyną!

Wesołych Świąt!
Karolina i Marcin Szczepańscy